Taşlar


Değerli ve yarı değerli taşlar, doğadaki minerallerden ve kimyasal karışımlardan doğal olarak oluşan, kişisel zevk ve teknoloji için kullanılan oluşumlardır. Yeryüzünün farklı kısımlarında farklı oluşumlar bulunmaktadır.

Taşlar çok renkli, farklı desenli ve bulunurluk derecesine göre farklı değerde olurlar. Taşlardaki renk ve desenlerin hepsi doğaldır. Doğallığın verdiği en büyük özellikte, taşların benzerlerinin olmaması ve kişiye özel olmasıdır.

Bu önemli özellikte değerlerini artırmaktadır. Devamı >>>

 

Takılar


Firmamızda gümüş takı ve aksesuarları, yüzükler zincirler, bileklikler, küpeler ve setler satılmaktadır. Ürünlerimizin bir kısmıözel yapım bir kısmı ithal yapım takılardır. Taş ve takılardan istenen şekilde model aksesuar yapmak mümkündür.

Çeşitlerimiz için firmamıza gelmeniz gerekmektedir. Ayrıca İtalya'nın Ünlü MURANO cam kolyeleri de firmamızda bulunmaktadır. Devamı >>>Kabuk


Dip Tattoo & Piercing Stüdyo aynı zaman da denizlerin zenginliğini, renklerini ve yaşamını evinize taşıyabilmek için tropikal ortamlarda bulunan deniz kabuklarını yıllardır getirtip satmaya devam ediyor.

Elimizdeki tropikal deniz kabuklarından yapılmış dekoratif ürünleri firmamızı ziyaret edip yakından inceleyebilirsiniz. Bu ürünlerden koleksiyon yapabilir veya evinizde tropikal bir köşe yaratabilirsiniz. Devamı >>>