Ücretlendirme


Öncelikle şunu bilmenizi isteriz.

Randevu sistemiyle çalışmaktayız. Önemli bir konudur randevu alan bir kişinin kendini ve bedenini hazır hissetmesi ve yapıcının da kendini hazır hissetmesi ile çıkan sonuçlarda fark gözlemlenmiştir.


İlk görüşmede bilgi aldıktan ve yaptırmaya karar verdikten sonra çıkan ücretin % 20 si ödenir. Randevu saati, yapımdan önce tamamı ödenir.


Randevu zamanı bir gün önceden aramak kaydı ile değiştirilebilir, ancak desen, bölge değişimlerinde, ebat değişimlerinde ve yapımdan vazgeçme durumlarında kaparo miktarı iade edilmez.


Kalıcı Dövme ücretlendirmesinde minumum maliyet 85 TL dir.
Disposable(Tek kullanımlık) ürün kullanılmaktadır.

Bizim çalışma sistemimiz dünya genelinde yaygın yapılan alana ve işçiliğe göre ücret hesabıdır. Santimetrekare baz alınarak yapılmaktadır.


Kendinizde evinizde yüzeysel bir hesaplama yapabilmek için şu mantığı izleyiniz.
Örnek: 5 cm * 5 cm =25 santimetrekare, 25*5 TL=125 TL


Bu ücret kabataslak yüzeysel bir ücret belirleyicidir. Zira belli boyut ve işçiliklerde çıkan ücrette aşağı veya yukarı yönlü bir farklılık olabilir. (Örnek, yazı karakterleri, çok renk kullanımı, bantlar, bölgesel durumlar)


Unutmayınız, bu konuda sadece yüzeysel fikir edinin diye bu açıklamayı yapmaktayız, yüzyüze görüşmelerde, bölgeye göre, özel tasarıma göre, bir yara izini kapamada veya Cover-up işlerde yapacak kişi kendi işçiliğini belirlemektedir.


Dövme nekadar tutarsa tutsun aklınıza gelebilecek her şeyden daha ucuz bir tüketim aracıdır. Ayakkabıyı, gözlüğü, saati, saç yapımını, ekmeği, arabayı bile ömrünüzde birçok kereler tüketmenize rağmen, Dövmeyi tek kere tüketeceksiniz. Haliyle bu iş için bir kez ödeme yapacaksınız ölene kadar kalacak.


Lütfen bu işi ya doğru yaptırın yada hiç yaptırmayın ortası sizi mutsuz edebilir.


Geçici dövme ( hint kınası ) 5 TL - 50 TL arası değişiyor.


Ayrıntılar İçin Lütfen Bize Ulaşın